Referanslar

Bulvar 216 -Ataşehir İstanbul

Bulvar 216

ZEN Ofis DAP Yapı KAĞITHANE İSTANBUL

ZEN Ofis DAP Yapı

Herhangi bir sorunuz mu var?

BİZ KİMİZ?

  Sentetik çim ilk olarak dekorasyon amaçlı üretilmiş olup, günümüzde (futbol, amerikan futbolu, golf, tenis basketbol, yürüyüş alanları, koşu pistleri olarak spor alanlarında kullanılmaktadır. Ayrıca landscaping (peyzaj amaçlı) tüm dış mekânlarda kullanılmaktadır.

SENTETİK ÇİM NEDİR?

SENTETİK ÇİM TEKNİK ÖZELLİKLERİ Görünüm Doğal çimlerden esinlenerek farklı boylarda(hav yüksekliğinde) farklı sıklık ve renk tonlarında üretilebilmektedir. Yeşilin farklı tonlarının aralarına sarı ve kırmızı ince polietilen ipliklerle karma versiyonlarda yapılarak doğal çim görüntülerinin mevsimlere göre renk ve doku armonileri sağlanabilmektedir. Üretim: Polietilen ipliklerle jütlü taban bezlerine dokunan daha sonra da farklı sıvama teknikleriyle 4 metre […]

PROFESYONELLERLE TANIŞIN

Teraslar ve kırma çatılar, beşik çatılar için GRASSMEMBRAN (Çim Teras) Kameriyeler,  pergolalar ve tüm kırma çatılar için GRASSHĠNGLE (Çim Çatı) Tüm dış bina cepheleri için GRASSIDING (Çim Mantolama) İç mekân asma tavan, ara separe ve duvar kaplaması için GRASSPANEL (Çim Plaka) olarak SU, ISI, SES yalıtımı gerçekleştirebilen inşaat yalıtım malzemeleri üretilmiştir.

Sormak istediğiniz sorular mı var?

Bize aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz…